Alkoholisõltumatuse koolitus

Tule, räägi noortega alkoholisõltumatusest!

Terve Eesti Sihtasutus kutsub Sind appi, et tõsta noorte teadlikkust alkoholi mõjust ajule enne 20ndaid eluaastaid ja aidata kaasa sellele, et noored lükkaksid otsuse alkoholi tarvitamise kohta edasi täiskasvanuikka.

Projektiga soovime tõstatada ka uusi küsimusi Eesti ühiskonnas kinnistunud alkoholiga seotud uskumuste kohta. Arendame üheskoos alkoholikeskkonda, mis vähem inimelusid nõuaks!

Mida projektis osalemine tähendab?

Märtsis või aprillis läbid koolituse, mis aitab Sul alkoholisõltumatuse teemalist tundi ette valmistada.

Aprillis lepid kokku vähemalt ühe tunni toimumise ajavahemikus 4.–8. mai enda poolt valitud koolis 7.–11. klassi õpilastele.

Mais viid tunni(d) läbi. Üheskoos teeme vähemalt 110 külalistundi!

Projektis on oodatud osalema nii naised kui mehed, aga viimaste osas on ootused eriti kõrged. Noortel on vaja kuulda senisest rohkem just mehi alkoholist rääkimas. NB! Et asjaga on tõsi taga, toimub Riina Raudse eestvedamisel 7. aprillil eraldi koolitus ainult meestele!

Ülejäänud kuupäevadel toimuvatele koolitustele on oodatud kõik soovijad.

Vaata lähemalt ja registreeru siin - https://tagasikooli.ee/alkoholisoltumatusest/

Kes ees, see sees!

Kõik projekti raames tundide andjad on oodatud 17. või 18. märtsil NUKU teatrisse vaatama temaatilist täiskasvanutele mõeldud etendust „Ajuloputus“. Pääsmegarantii on hiljemalt 12. märtsil registreerunutele, edasistele registreerunutele on piletid vabade kohtade olemasolul.